A Nemzeti Vagyonvisszaszerzési és -Védelmi Hivatalnak négy elnökhelyettese lesz, a szervezet kiemelt ügyekkel foglalkozik majd, el tud járni saját hatáskörben, egyes ügyeket pedig magához vonhat más hatóságoktól - közölte Magyar Péter miniszterelnök hétfőn az Országgyűlés ülésén.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Hírklikk