Korrupció miatt 24 év börtönre ítélték a volt spanyol közlekedési minisztert

A bíróság az ítéletében hangsúlyozta „a közbizalom súlyos erózióját”, amit a korrupció okoz a politikai rendszerben, aláásva az állam demokratikus felépítését.

Korrupció miatt 24 év börtönre ítélték a volt spanyol közlekedési minisztert

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → HVG

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!