Orbán Anita külügyminiszter osztrák kollégájával, Beate Meinl-Reisingerrel közösen adott interjút az osztrák Der Standardnak, amelyben az Európai Unióval való kapcsolatról, az orosz energiafüggőségről, az ukrán-magyar viszonyról és a külügyminisztériumban történt iratmegsemmisítésekről is szó esett.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → atv.hu