Orbán Anita: Igen, elég sok mindent ledaráltak

Orbán Anita külügyminiszter osztrák kollégájával, Beate Meinl-Reisingerrel közösen adott interjút az osztrák Der Standardnak, amelyben az Európai Unióval való kapcsolatról, az orosz energiafüggőségről, az ukrán-magyar viszonyról és a külügyminisztériumban történt iratmegsemmisítésekről is szó esett.

Orbán Anita: Igen, elég sok mindent ledaráltak

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → atv.hu

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!