Gondoskodnak rólunk a hőségben: közleményt adott ki a debreceni önkormányzat

A másodfokú hőségriasztás idején Debrecen önkormányzata ismét ivóvízosztással és párakapuk működtetésével segíti a városlakókat – közölte a városvezetés. Azt írták, június 22. és 26. között a Hatvan utca és a Kossuth tér találkozásánál osztanak vizet a Karitatív Testület önkéntesei, és több helyszínen hűsítő, párásító berendezések is üzemelnek. A város arra kéri a lakosságot, hogy gondoskodjanak […]

Gondoskodnak rólunk a hőségben: közleményt adott ki a debreceni önkormányzat

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Debreceni Nap

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!