Fidesz: A miniszterelnöknek elment az esze!

A párt szerint Magyar Péter a parlamentben olyan magatartást tanúsított, amely méltatlan a tisztségéhez, és veszélyes irányba tereli a közéletet.

Fidesz: A miniszterelnöknek elment az esze!

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Origo

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!