A lengyel külügyminisztérium vezetője, Radosław Sikorski meg van győződve arról, hogy az Ukrajna és Lengyelország közötti konfliktusból csak Oroszország profitálhat. Ezt a véleményét szombaton fejtette ki az X közösségi oldalán, írta a Jevropejszk...
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Karpat.in.ua