Nem elég, hogy több rekordot is tart a Nürburgringen a Xiaomi, most behúzott egy újabbat: az SUV-je most először sofőr nélkül, önvezető módban is teljesítette a pályát, méghozzá nem is ment lassan.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Player