A KDNP szerint Lannert Juditnak bocsánatot kellene kérnie az iskolaigazgatóktól

Juhász Hajnalka, a KDNP képviselője szerint sértő kijelentést tett a magyar iskolaigazgatókról Lannert Judit a parlamenti felszólalásában, ezért a párt bocsánatkérésre szólította fel. A parlamenti vitában az oktatási és gyermekügyi miniszter a pedagógusok teljesítményértékelése kapcsán az intézményvezetők felkészültségéről beszélt.

A KDNP szerint Lannert Juditnak bocsánatot kellene kérnie az iskolaigazgatóktól

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Eduline

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!