Méltó módon tisztelegtek az ötszörös olimpiai bajnok emléke előtt

Több éremmel zártak a somogyi ritmikus gimnasztika képviselői az első Keleti Ágnes Emlékversenyen.

Méltó módon tisztelegtek az ötszörös olimpiai bajnok emléke előtt

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Sonline

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!