Az MLSZ hétfőn nyilvánosságra hozta a 2026–2027-es NB I-es szezon menetrendjét. A DVSC a nyitófordulóban hazai pályán a Puskás Akadémiát fogadja a július 25–26-i hétvégén, majd egy héttel később Újpestre látogat. A 3. fordulóban rögtön jön az idény egyik kiemelt mérkőzése: a Loki a Nyíregyháza Spartacust látja vendégül, vagyis jön a keleti rangadó. A pontos […]
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Debreceni Nap