Szegedi BYD-gyár: megtörte a csendet Stella Li alelnök, aki cáfolja a vádakat „Nem tettünk semmi rosszat”

Egyre nagyobb port kavar a kínai beruházás.

Szegedi BYD-gyár: megtörte a csendet Stella Li alelnök, aki cáfolja a vádakat  „Nem tettünk semmi rosszat”

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → VG

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!