Kitart a kánikula és egyre kevesebb lesz a frissítő eső

A hét második felére egyre kevesebb helyen várható csapadék, miközben a nagy meleg kitart. Kedden még a nyugati és keleti határszélen, illetve a középső megyékben alakulhatnak ki záporok, zivatarok, ám csütörtökre már teljesen csapadékmentes, derült idő várható. A hőmérséklet napról napra emelkedik: míg kedden 30–35, addig csütörtökön már 31–36 fokot is mérhetünk. Az éjszakák viszonylag hűvösek maradnak, 13–20 fok közötti minimumokkal.

Kitart a kánikula és egyre kevesebb lesz a frissítő eső

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Portfolio

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!