Magyar Péter hétfőn bejelentette, hogy 12 évben maximalizálnák az országgyűlési képviselők mandátumát. A jelenlegi frakciók összetételét vizsgáló adatgyűjtésünk szerint a javaslat elsősorban a kormánypártok tapasztalt politikusait érintené, akik közül sokan már évtizedek óta ülnek a parlamentben. Gyakorlatikag lenullázza a Fidesz és a KDNP frakcióit, ha 12 évben maximalizálják a képviselőséget
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → 24.hu