Az mmonline.hu információi szerint a Mandiner mintegy 100 fős szerkesztőségének túlnyomó többsége távozni kényszerül. A leépítésről ma tájékoztatták a lapnál dolgozókat. A fideszes médiabirodalomhoz tartozó kiadványok közül újabbnál jelentettek be hatalmas leépítést. Az mmonline.hu úgy értesült, hogy a mintegy 100 fős szerkesztőséggel működő Mandiner munkatársai számára ma jelentették be, hogy a túlnyomó többségüknek távoznia kell. […] A Hatalmas leépítést jelentettek be ma a Mandinernél bejegyzés először MMOnline-én jelent meg.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → MMonline