Nekik már kitelt az idejük Magyar Péter bejelentése után? – Ők azok a politikusok, akik legalább 12 éve a parlamentben vannak

Magyar Péter bejelentette, hogy a javaslata szerint egy képviselő legfeljebb 12 évig tölthetné be a mandátumát az Országgyűlésben. Bár még nem tisztázott, hogy egy ilyen korlátozás visszamenőleg is érvényes lenne-e, a felvetés alapján érdemes megnézni a parlamenti névsort. A hivatalos adatok szerint ugyanis a kormánypárti padsorokban rengeteg olyan ismert politikus ül, aki már régen túllépte ezt az időkeretet.

Nekik már kitelt az idejük Magyar Péter bejelentése után? – Ők azok a politikusok, akik legalább 12 éve a parlamentben vannak

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Blikk

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!