Ahogy arról korábban portálunkon is írtunk, Sopronban, de Écsen is kimutatták annak az egészségre rendkívül veszélyes építőanyagnak, vagyis azbeszttel szennyezett kőzúzaléknak a jelenlétét, ami osztrák bányákból került kereskedelmi forgalomba. Az ügy fajsúlyosságát csak fokozta, amikor a Greenpeace közzétette álláspontját, miszerint az osztrák felelősség egyértelmű, mert bizonyítékok állnak rendelkezésre, hogy évek óta tudomásuk volt az osztrák Azbesztszennyezés a népszerű turistautakon – Online térkép mutatja a kritikus szakaszokat
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Győr Plusz