Komoly nehézségekkel indult a Honda 2026-os Forma-1-es szerepvállalása az Aston Martinnal, a japán gyártó azonban eltökélt abban, hogy úrrá lesz a problémákon, és előrelépést ér el a szezon során. Honda: Soha nem adjuk fel, bármi történjen!
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → F1világ