A “tisztítótűz-művelet” elindítását jelentette be a miniszterelnök hétfőn az Országgyűlésben Magyarország “orbáni maffiától” történő megszabadítása érdekében. Magyar Péter napirend előtti felszólalásában kijelentette, élve az április 12-én kapott felhatalmazással ezen a napok megkezdik “Magyarország megszabadítását a maffiától”. Hozzátette, a “tisztítótűz-művelet” lezárja azt a korszakot, amikor Magyarországot túszul ejtették a szervezett politikai és gazdasági bűnözői csoportok. Ez […]
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Debreceni Nap