12 évben maximalizálnák az országgyűlési képviselői mandátumot

Nemcsak a jelenlegi politikai és gazdasági maffiarendszer felszámolása a feladat, hanem arról is gondoskodni kell, hogy ugyanilyen rendszer a jövőben ne épülhessen ki újra, ezért javaslatot teszünk az országgyűlési képviselői mandátum maximalizálására 12 évben - mondta Magyar Péter miniszterelnök az Országgyűlés hétfői ülésén. A 12 évben maximalizálnák az országgyűlési képviselői mandátumot bejegyzés először Most Hír-én jelent meg.

12 évben maximalizálnák az országgyűlési képviselői mandátumot

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Most Hír

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!