Az Index értesülései szerint a köztelevízió sugározhatja majd a következő szezonban is a férfi NB1 mérkőzéseit. Ugyanakkor a korábbiaknál jóval kevesebbet fizetnek majd érte.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Mandiner
Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!