Mutassatok nekem egy embert, aki 1800 dollárért megvenné az MSI új handheldjét!

Én inkább egy PS5 Prót vennék ebből a pénzből. Vagy kettőt. Meg mellé pár játékot.

Mutassatok nekem egy embert, aki 1800 dollárért megvenné az MSI új handheldjét!

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Esport 1

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!