Rendőrségi gigarazzia: drogkereskedelemmel foglalkozó bűnbanda tagjait tartóztatták le

Rendőrségi gigarazzia: drogkereskedelemmel foglalkozó bűnbanda tagjait tartóztatták le Kulcsár Péter 2026. 06. 22., h - 13:31 Az „Urus” fedőnevű akcióban összesen 170 rendőr vett részt. A razzia előkészítését a rendőrség saját operatív felderítő munkája, valamint egy hosszabb ideje zajló nyomozás során szerzett információk alapozták meg. A műveletben több mint 170 rendőr vett részt a Szervezett Bűnözés Elleni Hivatal (ÚBOK) különböző egységeiből, a kerületi rendőr-főkapitányságok készenléti alakulataiból, illetve más speciális rendőri szervekből – adta hírül a rendőrség a közösségi hálón. Az összehangolt razziák egyszerre több helyszínen zajlottak Szlovákia területén. A rendőrök hat házkutatást és egyéb helyiségekben végzett kutatást hajtottak végre. Az akció során összesen tíz személyt vettek őrizetbe, közülük kilenc szlovák, egy pedig brit állampolgár. Az eddig összegyűjtött bizonyítékok alapján kilenc szlovák állampolgárt gyanúsítottak meg bűnszervezet létrehozásával, szervezésév...

Rendőrségi gigarazzia: drogkereskedelemmel foglalkozó bűnbanda tagjait tartóztatták le

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Új Szó

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!