Az uruguayi válogatott 2-2-es döntetlent játszott az újonc Zöld-foki Köztársaság csapatával vasárnap a labdarúgó-világbajnokság H csoportjának miami mérkőzésén, így mindkét fél két ponttal várja a folytatást. Mint emlékezhetünk a kis afrikai országgal a spanyolok sem bírtak. A zöld-fokiaknál csereként pályára lépett Laros Duarte, a Puskás Akadémia futballistája. Az utolsó körben a dél-amerikai együttes a négypontos […]
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Debreceni Nap