Magyar Péter miniszterelnök napirend előtti felszólalásával kezdődik hétfőn az Országgyűlés újabb rendkívüli, kétnapos ülése. A plenáris ülésen ismét tárgyalják az európai uniós forrásokhoz történő hozzáférés érdekében szükséges törvénymódosításokat, a plakáttörvényt és a közmédia átalakításáról szóló előterjesztést. Kánikula ide, meg oda….. A parlamenti honlapon olvasható itiner 13 órakor Magyar Péter miniszterelnök napirend előtti felszólalásával kezdődik, majd […]
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Városi Kurír