Bántalmazom, tehát vagyok

Orbán Viktor és Fidesze a közéleti pillanat uralására tett újabb kísérletével bántalmazza az Orbán-kormány egykori igazságügyi miniszterét, ráadásul folytatólagosan és nagy nyilvánosság előtt.

Bántalmazom, tehát vagyok

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Magyar Hang

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!