A miniszterelnök bemutatja a Nemzeti Vagyonvisszaszerzési és Védelmi Hivatalról szóló javaslatot és a régóta ígért Alaptörvény-módosítást, amivel eltávolítanák Sulyok Tamást és más közjogi tisztségviselőket. Percről percre követjük az ülést.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Telex