Saját magában tett kárt egy fiatal nő Szekszárdon – a rendőrök megmentették az életét

A mentők a helyszíni ellátást követően kórházba szállították a sérültet.

Saját magában tett kárt egy fiatal nő Szekszárdon – a rendőrök megmentették az életét

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Teol

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!