Végleges a következő Bajnokok Ligája mezőnye, összesen négy kérelmet utasított el a szövetség

A nőknél az Audi ETO, a férfiaknál a Veszprém automatikus indulási joggal rendelkezett, szabadkártyát pedig egy-egy magyar csapat kapott.

Végleges a következő Bajnokok Ligája mezőnye, összesen négy kérelmet utasított el a szövetség

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Kisalföld

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!