Szakítás miatt tett kárt magában egy 19 éves fiatal lány – rendőrök és mentők a helyszínen

Szerelmi bánat miatt cselekedett.

Szakítás miatt tett kárt magában egy 19 éves fiatal lány – rendőrök és mentők a helyszínen

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Bama

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!