„Nem tűrhetjük tétlenül, hogy rendszeresen kisemmizzenek, veszteséges működésre kényszerítsenek, semmibe véve alkotmányos jogainkat tulajdonunkhoz, és a szabad vállalkozáshoz” – írja a Független Benzinkutak Szövetsége.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Népszava