Pest vármegyei települések vízellátása kapcsán figyelmeztet a vízközmű: a rendszerek terhelése elérte teljesítőképességük határát, így a következő időszakban gond lehet az ivóvízellátással. A lakosságot spórolásra kérik.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Dívány