Sztrájkba léptek a cseh közmédia dolgozói

Huszonnégy órás sztrájkot tartanak hétfőn a cseh közszolgálati média dolgozói, miután Andrej Babiš kormánya olyan finanszírozási átalakítást készít elő, amely a Czech Television és a Czech Radio szerint súlyosan veszélyeztetheti a közmédia függetlenségét.

Sztrájkba léptek a cseh közmédia dolgozói

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → kontroll.hu

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!