Norvég balhátvéd a DAC első nyári erősítése

Norvég balhátvéd a DAC első nyári erősítése Lencsés Zoltán 2026. 06. 22., h - 12:19 A norvég Simen Jukleröd a DAC labdarúgócsapatának első nyári erősítése. A 32 éves balhátvéd rutinos játékosnak számít. Egész eddigi karrierjét Norvégiában és Belgiumban töltötte, a két bajnokságban összesen 250 mérkőzést játszott. A legutóbbi szezont a belga élvonalbeli St. Truiden csapatában töltötte, húsz bajnokin lépett pályára és a szezon végén bronzérmet ünnepelt. Szerződése júniusban lejárt a klubbal. „Simen színvonalas bajnokságokban megszerzett, komoly tapasztalatokkal gazdagítja a csapatunkat. Hosszú ideig futballozott a belga élvonalban, az Antwerpennel kupagyőztes lett és az európai kupasorozatokban is rendszerint pályára lépett. Egy intelligens és sokoldalú futballistát szerződtettünk, aki több poszton is képes szerepelni a pálya bal szélén" – mondta róla Jan Van Daele ügyvezető igazgató. Kapcsolódó cikkünk Jan-Pieter Martens lett a DAC labdarúgóklub új sportigazgatója. A belga Martens im...

Norvég balhátvéd a DAC első nyári erősítése

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Új Szó

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!