Orbán Viktor bécsi látogatása során nemcsak a patrióta politikusok, hanem az utcákon összegyűlt tömeg előtt is beszélt. A korábbi miniszterelnök arra biztatta az osztrák embereket, ne engedjék, hogy eltántorítsák őket a migrációellenességüktől, és pozitív példának hozta fel a saját 16 éves kormányzását.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Blikk