Nyomozás indult az Erzsébet hídról eltűnt Pride-zászlók ügyében

Egy videó kering az interneten, amelyen az látható, amint valaki éppen leszereli a helyéről, majd a Dunába hajítja az egyik szivárványos lobogót. A rendőrség rongálás gyanújával indított eljárást.

Nyomozás indult az Erzsébet hídról eltűnt Pride-zászlók ügyében

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Népszava

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!