Olyan kevés víz van a Velencei-tóban, hogy a Magyar Kerékpárosklub elnöke konkrétan átsétálta

„Az iszapban járás kimerítő, és nem is túl gusztusos” – írta a tó átsétálásáról Kürti Gábor.

Olyan kevés víz van a Velencei-tóban, hogy a Magyar Kerékpárosklub elnöke konkrétan átsétálta

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Telex

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!