Meg akart szabadulni testvére kutyájától egy férfi - a nyíregyházi vonaton hagyta, majd leszállt

Állatkínzás miatt emelt vádat a Szerencsi Járási Ügyészség egy férfi ellen, aki úgy akart megszabadulni a testvére által rábízott kutyától, hogy egy vonat kerékpártárolójában hagyta. A vádhatóság büntetővégzésben próbára bocsátást indítványozott vele szemben.

Meg akart szabadulni testvére kutyájától egy férfi - a nyíregyházi vonaton hagyta, majd leszállt

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Blikk

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!