Dézsi alatt 25 százalékkal túlárazott közétkeztetési rendszer működött Győrben

Pintér Bence szerint a korábbi közbeszerzési gyakorlat kizárta a valódi verseny lehetőségét.

Dézsi alatt 25 százalékkal túlárazott közétkeztetési rendszer működött Győrben

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Ugytudjuk

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!