Behúzta a féket a forint, az euró és a dollár is elhúzott mellette – örülhetnek az OTP és a Mol befektetői

A forint reggeli erősödése elakadt a délelőtt során, az euró és a dollár is drágult.

Behúzta a féket a forint, az euró és a dollár is elhúzott mellette – örülhetnek az OTP és a Mol befektetői

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → VG

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!