Behúzta a féket a forint, az euró és a dollár is elhúzott mellette – örülhetnek az OTP és a Mol befektetői
A forint reggeli erősödése elakadt a délelőtt során, az euró és a dollár is drágult.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → VG
Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!