Bejöttek a várakozások és Sir Keir Starmer brit miniszterelnök hétfőn délután benyújtotta lemondását. Mindezt azután, hogy vezető pártbeli kihívója, Andy Burnham manchesteri polgármester választást nyert, bejutott a parlamentbe és jelezte: beindíthatja a vezetőválasztási versenyt. Így Larry, a Downing Street 10. macskája újabb korrmányfőt élt túl a rezidencián. De mit kell tudni Észak Királyáról, a miniszterelnöki cím várományosáról?
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Infostart