Az épület a közelben álló Széchenyi-kastély és a templom tér teljes felújítását követően maga is megújul, a munkák már az utolsó fázisban járnak. Fertőszéplak mindig is a Fertő-táj egyik központja volt, vallási, kulturális és társadalmi szempontból is. A faluban, a mostani templom helyén már a 13. században fatemplom állt, a Mindenszentek templomot pedig a Széchenyi Végső fázisban a vármegye egyik legszebb templomának felújítása
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Győr Plusz