A Sony a PlayStation Plus nyereséges növekedését akarja felpörgetni, ezért a szolgáltatás tartalmának és értékének javításával a magasabb előfizetési szintek felé próbálná terelni a játékosokat. A vállalat játékos üzletága rekordnyereséget termelt a 2025-ös pénzügyi évben, és ebben a PS Plus bővülése is komoly szerepet játszott. A Sony friss pénzügyi jelentésében hivatalosan is beszélt a PlayStation Plus jelenlegi helyzetéről és a szolgáltatás jövőjéről. A vállalat célja, hogy a kínálat folyamatos fejlesztésével jobban lekösse az előfizetőket, miközben egyre több játékost győzzön meg arról, hogy a drágább Extra és Premium csomagokra váltson. Ez különösen beszédes annak fényében, hogy a Sony videojátékos üzletága rekordnyereséget ért el a 2025-ös pénzügyi évben, még akkor is, amikor a PlayStation saját fejlesztésű játékainak eladásai visszaestek. A PlayStation Plus az online többjátékos módok… Olvasd tovább... A Sony maga mondta ki: a PlayStation Plus drágább csomagjai felé terelné ...
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → theGeek