Egy nap alatt kétszer bántalmazta párját egy nagykanizsai férfi

A nagykanizsai járőrök egy 49 éves személlyel szemben alkalmaztak ideiglenes megelőző távoltartást hozzátartozók közötti erőszak miatt.

Egy nap alatt kétszer bántalmazta párját egy nagykanizsai férfi

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Kanizsa Újság

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!