Megkezdődött a Szegedi Törvényszéken annak a 46 éves nőnek a pere, aki a vád szerint közvetlenül a szabadulása után bosszúból rágyújtotta a lakást volt párjára és annak új élettársára. A nő először az alvó vetélytársa alatt gyújtotta meg a lepedőt, majd miután ez a kísérlete kudarcba fulladt, az egész ingatlant lángba borította. Brutális tette miatt akár hosszú évekre visszakerülhet a rácsok mögé.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Blikk