A városban korábban bevezették már az egyszeri látogatókra vonatkozó városi belépődíjat, így akarták csökkenteni a turisztikai terhelést. Az új polgármester azonban még tovább emelné a napi jegy árát.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Infostart