Orbán Viktor Bécsben: „a migráció rossz dolog”

„Magyarországon ma a migránsok száma: nulla, nulla, nulla” – mondta Orbán Viktor, a Fidesz elnöke Bécsben a Stephansplatzon azon a rendezvényen, amelyen a Patrióták pártcsaláddal közösen ünnepelte az Osztrák Szabadságpárt (FPÖ) fennállásának 70. évfordulóját.

Orbán Viktor Bécsben: „a migráció rossz dolog”

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Infostart

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!