Az európai demokráciák egyike sem tartja szükségesnek a miniszterelnöki mandátum éveinek korlátozását. De hogy miért nem, arra álságos eszmefuttatásában már nem tért ki a köztársasági elnök – írja Róna Péter. Róna Péter: Sulyok Tamás még mindig nem érti
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → 24.hu