Lendületesen indult a hétfő reggeli kereskedés a Budapesti Értéktőzsdén. A BUX index az első órában és 138 918,74 ponton állt. Az OTP komoly emelkedéssel indította a napot. A Richter és a Mol is pozitívan kezdett. A Telekom viszont csökkent, ahogy a 4iG és az OPUS részvényei is. A részvénypiac forgalma 1,7 milliárdnál járt az első Tőzsdenyitás Június 22. – A BUX és az OTP szárnyal, a Mol és a Richter is pluszban állnak
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → TőzsdeFórum