Virágkarnevál Ákossal 20 millióért, szigorúan piacialapon

Az idei debreceni Virágkarnevál szervezői is igyekeznek megadni a módját Magyarország legnagyobb giccsfesztiváljának, még Ákos-koncert is lesz nem kevesebb mint 20 millióért. Nem semmi -mondhatnánk pestiesen- és tényleg: a 20 „misi” valóban elég testes. Kifizetőhely? Egyszerű lenne azt mondani, hogy mit csodálkozunk, Debrecen a Fidesz fővárosa, mint ilyen nyilván ide húzódott vissza a pénzosztás is, […]

Virágkarnevál Ákossal 20 millióért, szigorúan piacialapon

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Városi Kurír

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!