Rémálomszerűen alakul eddig a hétfő a vasúton utazóknak. Előbb felsővezeték-szakadás miatt a győri fővonal forgalma bénult meg, majd a váltóhiba miatt a dél-balatoni vonalon állt meg reggel a közlekedés.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Blikk